چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟
اگر شما می خواهید در دنیای مجازی، حضور داشته باشید، یک راه وجود دارد و آن بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است. اینکه کسب و کار شما در چه اندازه ای است اصلا مهم نیست با توجه به دلایل زیر نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارید:
کسب و کار شما اعتبار کسب می کند.
درهزینه ها صرفه جویی می کنید.
همیشه در دسترس هستید
در وقت خود صرفه جویی می کنید
یک وب سایت می تواند بهترین معرف محصولات شما به دنیا باشد
سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست؟
cms مخفف کلمات Content Management System است و يك برنامه ی کاملا نرم افزاري بر روي سرور است که از اصول ايجاد سایت ، آپدیت، بروزرساني و مدیریت کامل يك سايت پشتيباني مي‌كند و برای مدیریت کردن سایت تمام ابزارهاي مورد احتیاج را دارا است .
یکی از مشکلاتی که به نوعی باعث می شد تا افراد کمتری به فکر داشتن یک وب سایت اینترنتی بیفتند هزینه های بالای طراحی آن بود، به عنوان نمونه برای طراحی وب سایت، تعدادی زیادی نیروی متخصص طراح وب، مشغول طراحی آن در چندین ماه می شدند لذا هزینه طراحی و پشتیبانی وب سایت بالا بود، ولی امروزه با در دسترس بودن سیستم های مدیریت محتوا دیگر چنین مشکلی وجود ندارد.
منظور از سایت داینامیک چیست؟

وب سایت داینامیک به وب سایت هایی گفته می شود که محتویات سایت براساس زمان، کار و ... تغییر می کنه. مثلاً سایت های خبری، سایت های آموزشی، فروشگاه ها و ... به صورت داینامیک هستند. این نوع از طراحی وب سایت، پنل مدیریتی دارد و شما به عنوان مدیر امکان ایجاد مطالب، منو و ... را دارید.

منظور از وب سایت استاتیک چیست؟

سایت های استاتیک به وب سایت هایی گفته می شود که نیازی به تغییرات مداوم اطلاعات آنها نداریم و محتوای ثابت و بدون تغییری دارند و یا در آینده رشد اطلاعاتی خاصی نخواهند داشت. این نوع از طراحی وب سایت، پنل مدیریتی ندارد پس صاحبان این نوع از سایت ها برای هر نوع تغییری در سایت خود باید با طراح سایت تماس بگیرند و از او بخواهند با دریافت هزینه تغییراتی در سایت ایجاد نماید.

منظور از وب سایت ریسپانسیو(واکنش گرا) چیست و چرا سایت شما باید ریسپانسیو طراحی شود؟
حتما تابحال با این موضوع روبرو شده اید که وقتی با موبایل یا تبلت خود در حال وبگردی هستید
با صفحاتی مواجه شوید که از لحاظ سایز و اندازه با موبایل یا تبلت شما همخوانی نداشته باشند و برای دیدن مطلب یا لینک مورد نظر دائماً ZOOM می کنید. این وبسایت ها از تکنولوژی  ریسپانسیو بهره نمی برد. با تکنولوژی طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا ” Responsive design ”  این مشکلات برطرف می شود.
طراحی ریسپانسیو به این شکل عمل می نماید که سایت را برای ابعاد مختلف و متعارف گوشی های همراه و تبلت ها هماهنگ می کند و شما با تغییر سایز صفحه خواهید دید که فونت ها و لینک ها کاملا در سایز مناسب خودشان هستند و شما به راحتی آنها را می بینید و نیازی به زوم کردن ندارید.
اگر وب سایتی ریسپانسیو نباشد به مرور بازدید کنندگان آنها سهولت وبگردی را در سایت شما از دست خواهند داد و این امر باعث کاهش بازدید و از دست دادن مخاطبانتان می شود.
مدت زمان انجام وب سایت چقدر خواهد بود؟

مدت زمان انجام وب سایت بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. شرکت تندیس تهران تمام سعی خود را دارد تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نماید.

گروه طراحی سایت تندیس طهران